کارآموزی در شرکت تک ندا پرداز

کاری که دوستش دارید

اصل ورود به بازار کار مربوط به شناخت کافی از کسب و کار مورد نظر ، داشتن تخصص مناسب و اشرافیت بر وضعیت بازار و تسط به سیاست های تجاری میباشد که کارآموزی در حوزه های شغلی مورد نظر میتواند برای آینده کاری افراد مفید واقع شود.

با سلام

تمایل شما به کارآموزی در شرکت تک ندا را ارج می نهیم. امید که با شکل گیری این همکاری، زمینه های رشد و ارتقای دو جانبه فراهم شود. در نظر داشته باشید که فرم ذیل به منظور شناسایی توانمندی های شما  و استفاده مناسب و متناسب از آنها جهت همکاری های آتی با شرکت تک ندا تحت عنوان کارآموز طراحی شده است. ازین رو تکمیل صادقانه آن به شکل گیری این همکاری کمک خواهد نمود.

چنانچه آگهی دعوت به کارآموزی در زمینه خاصی را دیده اید و به طور مشخص برای رشته مورد نیاز فعلی مایل به همکاری هستید، گزینه مربوط و رشته مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید که زمان مورد نیاز جهت تکمیل فرم ۱ الی ۵ دقیقه می باشد، لازم است پیش از تکمیل فرم، فایل رزومه و نامه معرفی کارآموزی خود در فرمت PDF خود را آماده نمایید.

با آرزوی موفقیت و سربلندی

این فرصت طلایی از آن من هست

کارهای خلاقانه و باکیفیت از محیط‌هایی پویا، حرفه‌ای و بانشاط نشأت می‌گیرد، تلاش ما در تک ندا ایجاد چنین محیطی برای همکارانمان است.

در اتفاقات بزرگ شریک باشید ...

سرمایه های انسانی
اصلی ترین سرمایه ی
تک ندا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسی فناوری اطلاعات تک ندا میباشد