همکاری با تک ندا

شغلی که دوستش دارید

در دنیای امروز که بخش زیادی از وقتمان را در محیط کار میگذرانیم، داشتن شغلی متناسب با علایق و توانمندی هایمان؛ و کار در محیطی خلاق و در کنار تیمی حرفه‌ای می‌تواند ایده‌آلی دوست داشتنی باشد تا هر روز با لبخند روانه محل کارمان شویم.

با سلام

تمایل شما به همکاری با شرکت تک ندا را ارج می نهیم. امید که با شکل گیری این همکاری، زمینه های رشد و ارتقای دو جانبه فراهم شود. در نظر داشته باشید که فرم ذیل به منظور شناسایی توانمندی های شما  و استفاده مناسب و متناسب از آنها جهت همکاری های آتی با شرکت تک ندا طراحی شده است. ازین رو تکمیل صادقانه آن به شکل گیری این همکاری کمک خواهد نمود.

چنانچه آگهی دعوت به همکاری در فرصت شغلی خاصی را دیده اید و به طور مشخص برای شغل / مشاغل مورد نیاز فعلی مایل به همکاری هستید، گزینه مربوط و شغل / مشاغل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید که زمان مورد نیاز جهت تکمیل فرم ۱ الی ۵ دقیقه می باشد، لازم است پیش از تکمیل فرم، فایل رزومه خود در فرمت PDF / نشانی پروفایل لینکدین خود را آماده نمایید.

با آرزوی موفقیت و سربلندی

این فرصت طلایی از آن من هست

کارهای خلاقانه و باکیفیت از محیط‌هایی پویا، حرفه‌ای و بانشاط نشأت می‌گیرد، تلاش ما در تک ندا ایجاد چنین محیطی برای همکارانمان است.

در اتفاقات بزرگ شریک باشید ...

سرمایه های انسانی
اصلی ترین سرمایه ی
تک ندا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسی فناوری اطلاعات تک ندا میباشد